Наші вихователі

В спеціалізованому дошкільному навчальному закладі №49 компенсуючого типу для дітей із порушеннями зору працює 53 чоловіка , з них - 31 педагог і 4 медичних працівника. Очолює наш колектив директор ДНЗ Гарбуза Галина Кирилівна, яка має повну вищу освіту, кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічний стаж 39 років. Нагороджена значком «Відмінник освіти України». Вихователь-методист ДНЗ - Мельніченко Людмила Степанівна має повну вищу освіту, кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічний стаж роботи 37 років. Нагороджена значком «Відмінник освіти України». Сестра медична старша - Резніченко Олена Євгенівна, має повну вищу освіту, кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», стаж роботи - 24 роки.

В дошкільному навчальному закладі працюють:

- вихователі - 19

- вчителі-дефектологи - 4

- вчителі-логопеди - 2

- практичний психолог - 1

- музичні керівники - 2

- інструктор з фізкультури - 1

З них мають кваліфікаційні категорії:

- «спеціаліст вищої категорії» - 12

- «спеціаліст 1 категорії» - 3

- «спеціаліст 2 категорії» - 2

Присвоєне педагогічне звання:

- «Вчитель – методист» - 2

- «Старший вчитель» - 1

- «Вихователь – методист» - 4

Нагороджені значком «Відмінник освіти України» - 3 педагога.

Педагогічний колектив стабільний. Фахівці ДНЗ №49 мають високий професійний рівень, володіють методами і прийомами роботи з дітьми з особливими потребами. При закріплені вихователів за групами враховується їх досвід роботи, освіта та психологічна сумісність, тому можна говорити про раціональність їх розстановки. Соціально-психологічний мікроклімат в колективі позитивний.